Elektronická zabezpečení

EZS

Elektronické zabezpečení primárně slouží k dvěma účelům: Odstrašit a nebo v případě, že odstrašení nepomůže, Potvrdit. Při potvrzení vniknutí do objektu se již může volat policie ČR.

Dle statistiky, v 80% případů "vloupaček" se jedná o výjezdy (například přes hranice, nebo do jiných měst), a tam kde zloději vidí instalovaný bezpečnostní systém, nejdou a raději se staví k sousedům, kteří tento systém nemají.

Pokud se jedná o vytipovaný objekt, bezpečnostní systém v tomto případě neplní odrazovací funkci, ale již jen potvrzovací.

Naše firma řeší realizace elektronického zabezpečení především pomocí systémů Jablotron a Paradox (umíme i další systémy - např. Honeywell). Tyto systémy vynikají svou kvalitou a spolehlivostí.

Současně však umožňují i více než elektronické zastřežení objektů, můžete například automaticky ovládat světla, garážová vrata i další zařízení. Se zónovou regulací navíc můžete pohodlně ovládát topení v celém domě. Částečně tak duplikují funkce chytré domácnosti.

 

Společnost Jablotron vznikla v České Republice v  r. 1990. Za dobu působení se z ní stal přední výrobce bezpečnostních systémů po celém světě.

 

Paradox je kanadská společnost se sídlem v Montrealu založená v roce 1989, která v současné době patří k předním firmám ve vývoji technologií v oblasti zabezpečovacích systémů.

 

Výběr systému záleží pouze na zákazníkovi. Systémy společnosti Jablotron se prodávají více komplexněji, společnost Paradox prodává výrobky modulárně.

IČ: 87517191

A. Petržely 481
696 42, Vracov

Kontakt

Tel.: 773 275 870

info@rest-it.cz